Pigios paskolos kasdien

Pats svarbiausias moters kūno atributas- graži krūtinė.

Kaip daugelis tyrimų jau įrodė, graži krūtinė nėra tik didelė krūtinė, svarbu yra, kad krūtinė būtų daili, proporcinga, stangri, išvaizdi, ir krūtinės oda būtų išpuoselėta.

Vienas iš būtų, kad krūtinės būtų dailios, yra kreiptis į plastikos chirurgus, bet yra ir išganingi mankštos pratimai, kurie ne tik, kad padės Jums išlaikyti krūtinę žavią it stangrią, bet ir padidins krūtinę.

1. Krūtinės formavimas darant atsispaudimus nuo atramos

Jums tiks bet kuri atrama: galite pasirinkti kėdę, lovą, suoliuką. Rekomenduotumėm pasitiesti ką nors ant grindų, nes priešingu atveju galite nusibrozdinti kelius, arba Jums tiesiog bus skausminga atlikti pratimus, ir automatiškai Jūs negalėsite tinkamai sportuoti.
Atlikimo technika: atsiklaupkite ant kelių šalia atramos, atsiremkite rankomis į atramą, sulenkusios rankas per alkūnes, pradėkite daryti atsispaudimus.

Ypač svarbu: savo alkūnes nukreipkite į šonus, o nugara visiškai ištieskite. Sportuodami ir atlikdami pratimus stenkitės reguliuoti kvėpavimą: įkvėpti derėtų nusileidžiant, o iškvėpti – atsistumiant.
Pratimą kartokite bent jau 20 kartų.

www.krutinesdidinimas.lt

Fiziologinio tirpalo arba silikono krūtų  implantai krūtų didinimo operacijoms.


Jeigu svarstote apie skirtumus silikono krūtų implantų ir fiziologinio tirpalo krūtų implantų, tai mes Jums greitai ir lengvai apie tai papasakosime.


Koks skirtumas tarp silikono ir fiziologinio tirpalo krūtų implantų?


Tiek silikoniniai implantai tiek fiziologinio skysčio krūtų implantai, savo apvalkalo sudėtimi yra identiški. Abiejų tipų implantų apvalkalas yra pagamintas iš silikono. Tuo pačiu, implanto vidus savo sudėtimi yra skirtingi, ir apčiuopiamumas yra kitoks.

 

www.krutinesdidinimas.lt

Apie krūtinių didinimą šneka plastikos chirurgas:

Krūtų didinimas ir mitai, kokie jie?

Oi, įvairiausių dalykų prigalvota. Viena moteris sakė skaičiusi, kad po krūtų didinimo operacijos žiauriai skauda. Paaiškinau, kad gijimo laikotarpiu yra šiokio tokio skausmo periodas, tačiau net ir jis – kiekvienai skirtingas, nes skiriasi žmogaus skausmo slenkstis. Vienos moterys išvis nesiskundžia skausmu. Nuskausminimui skiriami vaistai, ir galima kuo puikiausiai gyventi.
Moterims kyla klausimų, ar po operacijos galės pastoti, gimdyti ir maitinti kūdikį. Iš tiesų, mitų daug, ir mes su jais susiduriame kone kasdien.
Kita moteris teigia girdėjusi, kad implantai – visam gyvenimui. Netiesa, amžinų implantų nebūna. Arba klausia, ar tiesa, kad implantai sukelia vėžį ar neva trukdo diagnozuoti auglį. Tai netiesa.

Arba tarkime moteris klausinėja, ar galės po operacijos nardyti, skraidyti lėktuvais, jodinėti, eiti į pirtį ir panš. Po operacijos ilgainiui moteris užmiršta apie implantus, o jau po kelių mėnesių išvis pamiršta kažkada turėjusios kitokią krūtinę.

Kokios plastinės operacijos atliekamos daugiausia?

Pas mus, kaip ir  visame pasaulyje, pirmą vietą užima krūtų didinimo operacijos. Yra klinikų, kurios užsiima vienos srities plastika – pvz., tik veido arba tik krūtų. Tai populiaru Amerikoje, Prancūzijoje. Lietuvoje visos plastinės klinikos yra užsiimančios įvairiomis operacijomis.
Antroje vietoje paminėčiau nosies plastiką.
Trečiojoje vietoje: vokai, riebalų atsiurbimas, veido patempimas.
Ar plastikos chirurgai klientėms sako  Ne?
Pagal statistiką, net 40 procentų vyrų ir 80 procentų moterų yra nepatenkinti savo išvaizda. Dar daugiau – moterų, kurios būtų visiškai patenkintos – vos 2 procentai. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas sako, kad pacientėms, kurios tvirtina, jog joms jų kūne niekas nepatinka, jis bejėgis padėti.

www.krutinesdidinimas.lt

Faktai apie krūtų didinimą ir implantus:


  • Krūtų implantai talpinami po krūties raumeniu sukelia didesnį pooperacinį gijimo skausmą, bet tai sumažina krūtų implanto kapsulės deformavimosi galimybę.

  • Visų geriausių rezultatų po krūtų didinimo operacijos pasiekia moterys, kurios turėjo psichologinių diskomforto problemų, dėl per mažų krūtinių.

    Po krūtinių didinimo operacijų infekcija ir kraujavimas yra labai retai, bet į tai reikia reaguoti laiku ir tinkamai.

  • Smulkios tekstūros krūtų implantai turi žymiai mažesnę galimybę deformuotis, netolygiai pasiskirstyti implanto užpildui.

    Pasitaiko atveju, kad po krūtinių didinimo operacijos, yra būtina pakartotinė korekcinė operaciją, dėl iškilusių nesklandumų.

  • Smulkios tekstūros krūtų implantai nesukelia krūtų odos raukšlėjimosi, kaip kad gali įvykti pasididinus krūtines su šiurkščios tekstūros implantais.

 

www.krutinesdidinimas.lt

Išsamiai apie krūtų didinimą.

Kokie naudojami implantai ir kuo jie skiriasi?

Svarbu, kad implantai yra  geros kokybės, natūraliu čiuopimusi, dideliu skirtingų modelių pasirinkimu, įskaitant ir inovatyviausius dvigubo gelio implantus, bei visi gamintojai suteikia garantijas savo pagamintiems implantams.

Ar būtina implantus keisti?

Implantus rekomenduojama keisti po 10-20 metų.

Kada galima skristi lėktuvu po krūtų didinimo operacijos?

Skristi lėktuvu anksčiausiai galima po 5 dienų.

www.krutinesdidinimas.lt

- Prieš krūtų operaciją gydytojas duoda sąrašą, kur nurodyta, kokius tyrimus reikia atlikti.

Dažniausiai tai: bendras kraujo, šlapimo tyrimas, kalis, elektrokardiograma.

Tyrimus galima atlikti savo poliklinikoje nemokamai arba už pinigus privačiai, kainuos nuo 50 iki 300 lt. Patartina būtų apsilankyti pas mamologą ir pasidaryti mamografiją, bent jau echoskopiją.

- Po krūtų didinimo operacijos gydytojas turi Jums išduot krūtų implantų pasą.

- Vieną mėnesį po operacijos reikės nešioti spec. liemenėlę (atskirais atvejais, gydytojas gali nurodyt ilgesnį laiką), kai kuriais atvejais skiria dar diržą.

- Pasiteiraukite gydytojo apie mankšteles kontraktūros profilaktikai.

Taip pat skaitykite: Krūtų didinimo daktarai

- Kad pjūvio vieta po krūtinių implantų operacijos nepatamsėtų, nepatartina mėnesį ar ilgiau degintis saulėje arba soliariume, o po to krūtis pridengti liemenuku.

- Maudytis vonioje galima po mėnesio, pirtyje taip pat, tik stipriai nesikaitinti ir ilgai neuzsibūti.

- Dėl sporto ir baseinų patars jūsų gydytojas ( dazniausiai nuo 6 savaites ).

- Po krūtų didinimo operacijos didžioji dalis moterų sėkmingai maitina kūdikius krūtimi.

- Gamintojai pataria krūtinių implantuos pakeisti po 10-20 metų, bet kai kurie gydytojai teigia, kad tai nebūtina, - reikia tikrintis ir žiūrėti, kokiame jie stovyje ir jei viskas gerai, nešiojimo terminas pratęsiamas. (Nerekomenduojama).

- Siūlai iš krūtinių traukiami 7-10d po krūtinių didinimo operacijos.

-Nukritus šašiukams nuo randų naudojamas kremas Dermatix arba pleistras nuo randų Mepiform