Krūtų implantai ir jų skirtumai

Krūtų implantų sienelė labai panaši - sudaryta iš 35 įvairių komponentų, kurių pagrindinis sudedamoji dalis yra silikonas. Dažniausiai implantai yra užpildyti silikonu arba fiziologiniu tirpalu. Galima sakyti, kad nėra idealių implantų, visi krūtų implantai turi ir pliusų, ir minusų. Pagal formą krūtinių implantai būna apvalūs arba lašo formos.

Kelias dydžiais patariama krūtines didinti?

Moteriai parenkant tinkamą krūtų implantą, matuojamas krūties pagrindo plotis, krūtinės atstumas iki spenelio, yra atsižvelgiama į pacientės ūgį, krūtinės ląstos ypatumus. Yra labai svarbu, kokia yra moters krūties minkštųjų audinių būklė: ant kiek elastinga krūtų oda, kiek poodinio sluoksnio krūtinėje, kokio dydžio krūties pieno liauka. Dažniausiai krūtys didinamos vienu arba dviem dydžiais, tai sukuria harmoningų krūtų įvaizdį.

Kaip vyksta krūtų korekcijos operacijos? Ar ilgas krūtų korekcijos pooperacinis periodas?

Krūtų korekcija implantais atliekama stacionaro sąlygomis, krūtų bendrinėje nejautroje. Operacija užtrunka iki vienos valandos, jei tuo pat metu nereikia atlikti ir krūtų pakėlimo. Atlikus operaciją pacientė namo išvyksta tą patį vakarą. Fiziškai yra sunkiausios pirmosios 3-5 pooperacinės paros, kai jaučiamas skausmas ir tempimas krūtinės srityje. Po operacijos yra rekomenduojami skausmą malšinantys vaistai. Po operacijos pacientės iki mėnesio turi nešioti specialią liemenėlę ir riboti pečių juostos judesius.

 

Taip pat skaitykite: Krūtų didinimas naudojant savo kūno riebalus

Ar visos moterys gali atlikti krūtų korekcijos operaciją?

Krūtinės korekcija implantais gali būti atliekama visoms moterims, kurios to pageidauja. Yra keletas ligų, kuriomis sergant, negalima tokio tipo operacijos: autoimuninėmis ligomis, lėtinėmis plaučių, širdies-kraujagyslių ligomis, diabetu, esant aktyviai infekcijai organizme, pavyzdžiui, sergant tuberkulioze.

Ar galima maitinti kūdikį turint krūtų implantus?

Nėštumas ir gimdymas krūties pokyčiams su implantais įtakos neturi. Implantai yra po krūties pieno liauka ar net raumeniu, todėl liaukos funkcijai (pieno gamybai) nekenkia.
Kiek dažnai krūtų implantai keičiami? Ar krūtų implantai pavojingi?

Krūtų implantų nėra amžinų, tarnaujančių visą gyvenimą. Rekomenduojama, kad krūtų implantai būtų keičiami kas 10-15 metų.